CHINA-CEEC Online Promotion & Matchmaking event

Máte záujem ponúkať svoje produkty v Číne?

Na základe spolupráce s Central European Trade and Logistics Cooperation Zone (CECZ) si Vás dovoľujeme pozvať na CHINA-CEEC Online Promotion & Matchmaking event (pre Slovensko, Slovinsko, Bosnu a Hercegovinu a Rumunsko) k výstave CHINA - CEEC ONLINE EXPO, ktorý sa bude konať 7.mája 2021.

Po skončení oficiálneho programu promo konferencie si organizátor vopred vyberie vytypované spoločnosti z krajín CEE, ktoré budú mať možnosť B2B stretnutia s odberateľmi z Číny už v rámci tejto promo konferencie!

Organizátor: 

  • Ministerstvo obchodu ČĽR
  • provinčná vláda Zhejiang
  • vláda municipality Ningbo


SEKTORY PRIEMYSLU:

  • konkurencieschopné komodity a priemyselné služby, spotrebný tovar, potraviny, nápoje, tovary dennej potreby, technologické produkty a služby, ako aj všetky produkty, ktoré by boli pri reálnej výstave príliš finančne náročné na prevoz a vystavovanie

V prípade, ak máte záujem zúčastniť sa Promo konferencie a mať možnosť byť organizátorom vybratý na B2B stretnutie po konferencii, kde budete mať možnosť ponúkať svoje produkty už teraz 7.mája 2021, vyplňte prosím krátky registračný formulár (do 28.4.2021).

Účasť je bezplatná.

Viac info o CHINA-CEEC EXPO:
CHINA - CEEC ONLINE EXPO & International Consumer Goods Fair prináša jedinečnú možnosť prezentovať produkty ONLINE bezplatne prostredníctvom prezentácie počas online výstavy , ktorá sa uskutoční v termíne 8-11.6. 2021.

China-CEEC Online Expo je inovovaný digitálny koncept výmeny a spolupráce medzi Čínou a krajinami strednej a východnej Európy a zastreší ako prezentáciu spoločností tak aj B2B stretnutia a videokonferencie, ako aj nakontaktovanie sa potenciálneho obchodného partnera cez online formulár, či komunikáciu prostredníctvom chatu.

Viac informácií k CHINA-CEEC EXPO June 2021 nájdete TU a v propagačných materiáloch nižšie:


V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.
 

Termín: 07.05.2021
Miesto konania: online