Jedinečná platforma pre IT a výrobu

Prezentujte svoju spoločnosť a staňte sa partnerom prestížnej konferencie ITMA Industry Summit 2022, ktorá sa bude konať 29. septembra 2022 v Bratislave.

Podujatie je zamerané na prepájanie IT odvetvia s výrobným sektorom, predovšetkým automotive a dodávateľov služieb a komponentov pre automobilový priemysel.

Hlavný organizátor: Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia
 
Čo je ITMA?

 • ITMA je platforma pre komunikáciu a spoluprácu pri výzvach spojených s digitalizáciou a transformáciou priemyslu na víziu konceptu Industry 4.0.
 • ITMA poskytuje priestor na prepojenie medzi dodávateľmi moderných IT riešení a výrobnými spoločnosťami, ako aj na vytváranie sietí a stretávanie sa potenciálnymi klientmi a používateľmi.
 • ITMA pozostáva z prednáškovej časti a interaktívneho veľtrhu. Prednášky sú zdieľané online pomocou streamovania. Veľtrh je príležitosťou na priamu prezentáciu produktu alebo služby a diskusiu s potenciálnymi partnermi alebo zákazníkmi.
 • ITMA je určená pre manažérov výroby a IT, manažérov produkcie a transformácie ako aj pre poskytovateľov IT služieb a digitálnych riešení, ale aj pre start- upy, podniky v oblasti inovácií a pre zástupcov výskumných inštitúcií, ktorí chcú priniesť svoje riešenia do tohto trhového segmentu.

 
Program konferencie bude zahŕňať

 • Digital twin– digitalizácia výrobných procesov, simulácia, inteligentné riadenie produkcie
 • Inteligentná výroba – kombinovanie IT technológie, dát, procesov a ľudských zdrojov vo vede k transformácii vo výrobe
 • Autonómne výrobné prostriedky – manažment reálnych prípadov, význam autonómie, éra výpočtovej techniky
 • AR/VR v kontexte výroby – využitie moderných interaktívnych nástrojov pri výrobe
 • IoT a IT/OT konvergencia – bezpečná integrácia „vecí“ a rozsiahlych komunikačných sietí v rámci produkcie
 • Prediktívna údržba – dátová analytika využívaná na optimalizáciu riadenia procesov
 • Dátová suverenita – podpora zdieľania a profitovania z dát pri zachovaní vysokého stupňa bezpečnosti, monetizácia dát

 
Príďte a staňte sa súčasťou komunity IT špecialistov a odborníkov vo výrobnom priemysle. Spoločne zadefinujeme budúcnosť výroby.
 
V prípade záujmu stať sa partnerom podujatia a prezentovať Vašu spoločnosť na ITMA Industry Summite si môžete vybrať z viacerých foriem partnerských balíčkov.

Okrem rôznych druhov prezentácie počas konferencie je súčasťou každého balíčka aj účasť na VIP networkingovej večeri s hlavnými speakrami a partnermi podujatia.

Viac informácií o summite: www.itmasummit.sk

Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste sa stať súčasťou konferencie, či dozvedieť sa viac, kontaktujte nás na zuzana.fecova@sopk.sk a juraj.probala@t-systems.com.

PARTNERSKÉ BALÍČKY

 

Termín: 29.09.2022
Miesto konania: PONTOON, Tyršovo nábrežie, Bratislava