Rakúsko-slovenská kooperačná burza 2022

Možnosť získať nové obchodné kontakty

Tradičné networkingové podujatie rakúskych a slovenských firiem v oblastiach strojárstva, spracovania kovov a plastov a moderných technológií pokračuje svojim jedenástym ročníkom – tento raz po prvýkrát v jarnom termíne. Buďte aj Vy pri tom!

PRE KOHO JE PODUJATIE URČENÉ?
Priestor na networking poskytujeme primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre odvetvia strojárstva, spracovania kovov, výroby a spracovania plastov, či moderných technológií a technologických služieb.

Nie ste si istí, či spadáte pod cieľovú skupinu podujatia? Kontaktujte hlavného organizátora mailom na adrese bratislava@advantageaustria.org.

AKOU FORMOU PREBIEHA PODUJATIE?
Rakúske a slovenské firmy sa majú možnosť stretnúť v rámci bilaterálnych rozhovorov. Rozhovory sú organizované podľa harmonogramu v dvadsaťminútových intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich ponuke spolupráce, produktov, či služieb. Zoznámiť sa s jednotlivými firmami môžete samozrejme aj počas prestávok, či počas času vyhradeného na voľný networking.

Podrobnosti o priebehu podujatia nájdete v predbežnom programe.

KTORÉ RAKÚSKE FIRMY MÔŽETE STRETNÚŤ?
Profily rakúskych firiem

AKÝ JE POSTUP?

  • Do 12.5. Prebieha záväzná registrácia slovenských firiem. Ak ste sa predregistrovali, stačí, ak nám potvrdíte svoju účasť a doplňujúco si vyberiete rakúske firmy, s ktorými chcete na podujatí rokovať.
  • 17.5. - Všetkým účastníkom bude zaslaný ich individuálny časový harmonogram bilaterálnych rozhovorov.
  • 19.5. - Tešíme sa na Vašu osobnú účasť v Púchove!

MÁTE ZÁUJEM O ÚČASŤ?
Registrujte sa už teraz prostredníctvom tohto formuláru! Účasť na podujatí je pre všetky slovenské firmy zdarma.
 
Podujatie je organizované v spolupráci s:

Termín: 19.05.2022
Miesto konania: Alexandra Hotel, Púchov