RIS CITYTHON KOŠICE 2022

Hackaton na aktuálne výzvy v oblasti mobility

Dovoľujeme si Vám dať do pozornosti podujatie (Hackathon) RIS Citython Košice 2022, ktoré sa uskutoční v dňoch 1.7. – 3.7.2022 v Košiciach v priestoroch Univerzitného vedeckého parku TECHNICOM.

RIS Citython je medzinárodné podujatie, na ktorom zúčastnené tímy pracujú na implementácii svojich nápadov od začiatku až po prezentovateľný projekt alebo prototyp, všetko za 54 hodín.

Cieľom Citythonu je analyzovať výzvy v oblasti mobility, ktorým naše mestá čelia, a vytvárať možné riešenia. Multidisciplinárne tímy, pozostávajúce zo študentov a odborníkov z rôznych oblastí a špecializácií, súťažia o to, kto ponúkne mestu a jeho obyvateľom inovatívne riešenia identifikovaných výziev a potrieb.

Podujatie je otvorené pre každého z vás. Vítaní sú IT nadšenci a analytici, ktorí majú dar pracovať s open datami, marketéri, manažéri, urban plánovači, architekti, softvéristi a ktokoľvek ďalší otvorený pre tému Citythonu.

Účasť na podujatí je bezplatná, stačí sa len zaregistrovať.

VÝZVY:

  • Udržateľné a zdravé mesto prostredníctvom inteligentnej mobility.
  • Plánovanie a rozvoj mesta smerom k zelenšej budúcnosti.
  • Lepšie riadenie mesta v humanitárnych a environmentálnych krízach vďaka inteligentnej mobilite.

Okrem možnosti vyhrať finančné (3000 €/tím) aj vecné ceny, spoznáte zaujímavých slovenských aj medzinárodných expertov z rôznych oblastí pripravených vám pomôcť a poradiť.

STAŇTE SA PARTNEROM PODUJATIA

VIAC INFORMÁCIÍ A REGISTRÁCIA
 

Termín: 01.07.2022
Miesto konania: UVP Technicom Košice