Príďte navštíviť ZEISS Technologický workshop 13.10. – 14.10.2021, UVP Technicom Košice


V spolupráci s partnermi Vás pozývame na ZEISS Technologický workshop, ktorý sa uskutoční v dňoch 13.10. – 14.10.2021 v priestoroch UVP TECHNICOM (Němcovej 5) v Košiciach.

13.10. - Deň určený pre školy
14.10. - Deň určený pre podnikateľský sektor

Pripravili sme pre Vás niekoľko aktívnych workshopov a prednášok, kde Vám experti zo spoločnosti ZEISS predstavia novinky z oblasti priemyselnej mikroskopie, priemyselných  CT,  Röntgenov a 3D skenovania.

Pre účastníkov workshopu sú nachystané vouchery a možnosť vybrať si jedno zákazkové meranie mikroskopie alebo analýzu veľkosti častíc priemyselnej čistoty alebo CT scan. Súčasťou programu bude aj tombola, v ktorej je možné vyhrať mikroskop pre Vašu firmu a zaujímavý darček pre výhercu.

PROGRAM

V prípade Vášho záujmu Vás prosíme o registráciu na: simona.nahlik@zeiss.com
Vzhľadom na aktuálnu situáciu Vás prosíme pri registrácii uviesť, či preferujete účasť poobede alebo doobeda. Vstup na akciu je v režime OTP podľa aktuálnych opatrení.

Počas celého dňa bude k dispozícii občerstvenie.

Účasť je bezplatná.

Tešíme sa na Vás!

Workshop z oblasti priemyselnej mikroskopie

Vyskúšajte si naživo svetovú novinku VISIONER 1, ktorý ako prvý mikroskop na svete dokáže prekonať limit mikroskopie, ktorým je hĺbka ostrosti, a dokáže vizualizovať vzorku  v reálnom čase s plným zaostrením celého objektu. K otestovaniu bude tiež široké portfólio svetelnej mikroskopie aj nové softvérové možnosti pre aplikácie v priemysle.

Priemyselná mikroskopia

 

Nechajte sa inšpirovať technológiami ZEISS

Vytvorte zo školských mikroskopov digitálnu učebňu Digital Classroom. Spoznajte svet virtuálnych archívov ZEISS. Nájdite spolu s nami doteraz nepoznané informácie ukryté vo Vašich vzorkách pomocou prepojenia obrazových informácií v korelatívnej mikroskopii.

Correlative Microscopy

 

Objavte kúzlo röntgenovej technológie a počítačovej tomografie ZEISS a zviditeľnite neviditeľné

Pracujete v oblasti kvality, výroby alebo vývoja? Potrebujete poznať stav vašich dielov alebo vidieť dovnútra? Máme pre Vás riešenie. Röntgenová technológia a počítačová tomografia CT otvárajú nové možnosti aplikácií – od kontroly vnútorných defektov, cez merania rozmerov vonkajších a vnútorných častí až po analýzu zostav dielov. A to všetko iba z jediného skenu.

ZEISS röntgenové a CT riešenia

 

Hľadáte rýchle a mobilné riešenie pre 3D digitalizáciu Vašich dielov?

Presvedčte sa o výhodách optických 3D skenerov. Ručný a jednoduchý ZEISS T-SCAN hawk, ako aj kompaktný a univerzálny GOM ATOS Q čakajú na Vás počas živej ukážky. Ovládanie týchto skenerov a vyhodnotenie dát umožňuje intuitívny a komplexný softvér GOM Inspect Suite 2021, s možnosťou aj voľne dostupnej verzie.

#HandsOnMetrology 

Termín: 14.10.2021
Miesto konania: UVP Technicom Košice