Podnikatelia zo Slovenska prezentovali svoje produkty v bezplatnom online stánkuNa základe spolupráce KRK SOPK s Central European Trade and Logistics Cooperation Zone (CECZ) mali podnikatelia zo Slovenska jedinečnú možnosť prezentovať svoje produkty online a bezplatne  počas výstavy CHINA - CEEC ONLINE EXPO, ktorá sa uskutočnila v termíne 8.- 13. jún 2020.

China-CEEC Online Expo je inovovaný digitálny koncept výmeny a spolupráce medzi Čínou a krajinami strednej a východnej Európy a zastrešil ako prezentáciu spoločností tak aj B2B stretnutia a videokonferencie, ako aj nakontaktovanie sa potenciálneho obchodného partnera cez online formulár, či komunikáciu prostredníctvom chatu.

Organizátor:
- Ministerstvo obchodu ČĽR
- provinčná vláda Zhejiang
- vláda municipality Ningbo

Sektory priemyslu:
- konkurencieschopné komodity a priemyselné služby, spotrebný tovar, potraviny, nápoje, tovary dennej potreby, technologické produkty a služby, ako aj všetky produkty, ktoré by boli pri reálnej výstave príliš finančne náročné na prevoz a vystavovanie

Podujatie umožnilo nový spôsob prezentácie produktov cez obrázky a videá, živé vysielanie, multi zobrazenie produktov online.

Portál 2020 CEEC PRODUCTS ONLINE FAIR
 

Termín: 08.06.2020
Miesto konania: online